Описание
Простими словами про головне.
Життя складається з білих і чорних смуг. Це твердження практично кожен з нас засвоює ще в дитинстві. Навряд чи можна знайти людину, яка не чула про даної теорії чорно-білої життя.
Спочатку ми дізнаємося про те, що білі смуги змінюються чорними, потім знаходимо тому підтвердження, потім ще одне, і ще ... І починаємо вірити в те, що так воно і є - життя, дійсно, чорно-біла. Не всі, звичайно, вважають дану теорію життєздатною, але дуже і дуже багато. І ті, хто вірить, живуть з очікуванням того, що після гарного обов'язково буде щось погане. Як не дивно, але частіше люди згадують про «смугастості» саме коли все добре. А от коли у людини настає так звана чорна смуга, то найчастіше йому доводиться нагадувати, що слідом за нею незабаром повинна розпочатися біла. Сам він про це чомусь не згадує.
А якщо задуматися, то виникає питання: з чого б це раптом біла смуга в нашому житті повинна обов'язково змінюватися чорної? Чому не може бути завжди білої смуги? Насправді може.
Хто визначає, що настала чорна смуга? Ми самі. Якщо у людини все йде добре, все складається так, як йому треба, він повністю задоволений поточною ситуацією, і раптом в його житті починаються якісь зміни, то виникає питання: навіщо щось змінювати, якщо всі і так добре? Зміни в даному випадку сприймаються в багнети, адже вони порушують розмірений і приємне протягом життя, та й теорія смугастості життя не дає спокою. Ось вам і початок негативного ставлення. Потім ми, вирішивши, що справи пішли гірше, починаємо чекати подальшого негативного розвитку розпочатих змін. Відповідно, Всесвіт отримує від нас сигнал про те, що ми бажаємо негативного розвитку ситуації і, звичайно ж, виконує наше бажання. Не забувайте про дію Закону Залучення, згідно з яким ми самі залучаємо у своє життя як позитивні, так і негативні події. У даній ситуації він також діє і ми, самі того не бажаючи, притягаємо «чорну смугу» в своє життя.
А якщо поглянути на що почалися після білої смуги зміни під іншим ракурсом? Адже нам не дано знати наперед, що принесуть нам ті чи інші зміни, як позначаться на нашій подальшого життя ті чи інші події, так чому ж ми вирішуємо, що вони несуть з собою щось не дуже приємне? Швидше за все, лише тому, що з дитинства засвоїли просту «істину»: за білою смугою слід чорна.
А що буде, якщо ми сприймемо зміни, як початок чогось хорошого? А буде те, що в результаті це хороше ми і отримаємо, адже в цьому випадку ми посилаємо у Всесвіт сигнал про те, що бажаємо позитивного продовження розпочатих змін.